OFERTA DLA ZAKOCHANYCH/NARZECZONYCH
Sesja narzeczeńska lub po prostu zakochanej pary. Piękna pamiątka, materiał na zaproszenia weselne, świetna okazja żeby zobaczyć jak pracuję i sprawdzić czy komfortowo będziecie się ze mną czuli podczas swojego wielkiego dnia. Może być to również świetny prezent dla ukochanej osoby. Jeśli sam/sama nie czujesz się swobodnie przed obiektywem zawsze możesz zamówić dla partnerki/partnera sesję portretową.
ZOBACZ PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA - GALERIA RODZINA/ZAKOCHANI ORAZ GALERIA LUDZIE

CENNIK
SESJE DLA PAR W SZCZEGÓLNEJ OFERCIE!
PAKIET 15 / WIĘCEJ CZASU, WIĘCEJ ZDJĘĆ!
CZAS: do 90 MINUT / ILOŚĆ ZDJĘĆ: 15 / CENA: 250ZŁ
PAKIET 30 / WIĘCEJ CZASU, WIĘCEJ ZDJĘĆ!
CZAS: do 150 MINUT / ILOŚĆ ZDJĘĆ: 30 / CENA: 450ZŁ
PAKIET TRAVEL / PROMOCJA!
CZAS: cały dzień / ILOŚĆ ZDJĘĆ: 40 / CENA: 500ZŁ!
Fotografia podróżnicza to moja największa pasja. Dlatego przygotowałem specjalną ofertę dla tych, którzy również kochają aktywnie spędzać czas. Wycieczka do Disneylandu, rejs po Wyspach Kanaryjskich (mogą być też Mazury), wschód słońca w Tatrach czy roadtrip po Bałkanach – z przyjemnością uwiecznię wyjątkowe chwile w każdym zakątku świata.
Przy dłuższych wyjazdach cena uzgadniana indywidualnie. Koszty transportu i zakwaterowania pokrywa klient.

DOJAZD / LOKALIZACJA
Pracuję w Łodzi i Katowicach, dojazd w obrębie tych miast jest wlliczony w koszt usługi. Jeśli sesja ma mieć miejsce poza tymi miastami przed zawarciem umowy ustalimy kwotę zwrotu kosztów podróży. Zapytaj mnie gdzie jestem w danym terminie!

DOSTARCZENIE ZDJĘĆ
Wszystkie zdjęcia dostarczam po postprodukcji cyfrowej za pomocą platformy wetransfer.com do 4 tygodni od sesji. Możliwe jest również zamówienie wywołania zdjęć lub fotoobrazu na papierze fotograficznym.
Back to Top