CENNIK DLA RODZINY
Chcesz zatrzymać chwilę? Utrwalić na zawsze obraz siebie i swoich bliskich w wyjątkowym momencie życia?
Co to mogą być za momenty? Na przykład urodziny pierwsze albo pięćdziesiąte, nowy futrzasty członek rodziny, słoneczne popołudnie w ogródku działkowym i wnuczki biegające wokół dziadków, pierwsze wspólne święta, wycieczka w góry, ostatnie chwile w oczekiwaniu na dziecko, poród czy pierwsze chwile ze swoim nowo narodzonym maleństwem.
Sam czerpię niesamowitą przyjemność z wracania do starych zdjęć. Nic lepiej nie przywołuje wspomnień. Też możesz sobie sprawić pamiątkę na całe życie.
W przypadku fotografii rodzinnej pracuję w sposób reportażowy, moim priorytetem jest sprawienie, abyście poczuli się komfortowo, a przed obiektywem zachowywali się naturalnie i spontanicznie. To będzie taka trochę sesja, trochę reportaż w stylu lifestyle. Może poproszę Was, żebyście stanęli koło siebie do zdjęcia, ale głównie będę oczekiwał, że zajmiecie się sobą. Nie realizuję sesji rodzinnych w studio, ponieważ w moim odczuciu takie zdjęcia dużo tracą na autentyczności.
ZOBACZ PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA - GALERIA RODZINA/ZAKOCHANI ORAZ GALERIA LUDZIE

CENNIK
PAKIET 10
CZAS: do 60 MINUT / ILOŚĆ ZDJĘĆ: 10 / CENA: 250ZŁ
PAKIET 20
CZAS: do 120 MINUT / ILOŚĆ ZDJĘĆ: 20 / CENA: 450ZŁ
PAKIET 30
CZAS: do 180 MINUT / ILOŚĆ ZDJĘĆ: 30 / CENA: 600ZŁ​​​​​​​
PAKIET TRAVEL / PROMOCJA!
CZAS: cały dzień / ILOŚĆ ZDJĘĆ: 40 / CENA: 500ZŁ!
Fotografia podróżnicza to moja największa pasja. Dlatego przygotowałem specjalną ofertę dla tych, którzy również kochają aktywnie spędzać czas. Wycieczka do Disneylandu, rejs po Wyspach Kanaryjskich (mogą być też Mazury), wschód słońca w Tatrach czy roadtrip po Bałkanach – z przyjemnością uwiecznię wyjątkowe chwile w każdym zakątku świata.
Przy dłuższych wyjazdach cena uzgadniana indywidualnie. Koszty transportu i zakwaterowania pokrywa klient.

DOJAZD / LOKALIZACJA
Pracuję w Łodzi i Katowicach, dojazd w obrębie tych miast jest wliczony w koszt usługi. Jeśli sesja ma mieć miejsce poza tymi miastami przed zawarciem umowy ustalimy kwotę zwrotu kosztów podróży. Zapytaj mnie gdzie jestem w danym terminie!

DOSTARCZENIE ZDJĘĆ
Wszystkie zdjęcia dostarczam po postprodukcji cyfrowej za pomocą platformy wetransfer.com do 4 tygodni od sesji. Możliwe jest również zamówienie wywołania zdjęć lub fotoobrazu na papierze fotograficznym.
Back to Top