OFERTA DLA FIRM
Otwierasz restaurację i potrzebujesz zdjęć na stronę, do menu, do wielkoformatowych wydruków? Masz sklep internetowy i dziesiątki produktów, które wypadałoby sfotografować? A może startujesz ze swoją marką odzieżową? Nic lepiej nie sprzeda Twojego biznesu jak udane fotografie.
Relacja z eventu, fotografia wnętrz, sesja wizerunkowa, produktowa, lifestyle, fashion, w studio, plenerze, miejscu pracy czy Twojej firmie, relacja z eventu – każda z nich wymaga specyficznego podejścia do tematu i użycia konkretnych środków wyrazu, jednak cennik postanowiłem uprościć dla Twojej wygody.
Bardziej złożone projekty, wymagające cyklicznej lub wieloetapowej współpracy, skomplikowanych przygotowań, nakładu środków i zaangażowania dodatkowych osób wyceniam indywidualnie po otrzymaniu szczegółowych informacji.
ZOBACZ PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA - GALERIA REKLAMA/FOTOSY ORAZ GALERIA EVENT
CENNIK
¼  DNIA – DO 2h
ILOŚĆ ZDJĘĆ: MAX 20 / 350zł

½ DNIA – DO 4h
ILOŚĆ ZDJĘĆ: MAX 50 / 600zł

CAŁY DZIEŃ – DO 8h
ILOŚĆ ZDJĘĆ: MAX 100 / 1000zł

W przypadku zdjęć wymagających złożonej postprodukcji graficznej / retuszu cena ustalana indywidualnie.
DOJAZD / LOKALIZACJA
Pracuję w Łodzi i Katowicach, dojazd w obrębie tych miast jest wliczony w koszt usługi. Jeśli sesja ma mieć miejsce poza tymi miastami przed zawarciem umowy ustalimy kwotę zwrotu kosztów podróży. Zapytaj mnie gdzie jestem w danym terminie!
DOSTARCZENIE ZDJĘĆ

Wszystkie zdjęcia dostarczam po postprodukcji cyfrowej za pomocą platformy wetransfer.com do 2 tygodni od sesji.
Back to Top